طراحی وب سایت

هدف ما این نیست که یک وب سایت بسازیم.

هدف ما این است که کسب و کار شما را گسترش دهیم.

چرا

طراحی وب سایت

امروزه، ارتباط با مشتری شما از طریق وب سایت رسمی شما آغاز می شود. قبل از اینکه مشتریان به دفتر شما مراجعه کنند یا با شما تماس تلفنی داشته باشند ابتدا وب سایت شما را بررسی می کنند . این  موضوع به راحتی ضرورت داشتن یک وب سایت و جایگاه آن را به راحتی توضیح می دهد.

کیفیت و تخصص حاصل کار ما است.

کیفیت و تخصص

حاصل کار ما است.

کیفیت بالای کار ما در طراحی وب سایت به این معنی است که شما می توانید با همکاری آژانس پارسانا بدون محدودیت تمام رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. با توجه به تجربه، دانش و تخصص گسترده ما شما می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که پروژه وب سایت شما در هر سطحی که باشد به بهترین نحو و با کیفیت بالا انجام می گردد. هر بخش از پروسه ساخت وب سایت شما توسط افرادی خلاق و متخصص در آژانس پارسانا مدیریت می گردد.

ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدماتی کامل هستیم که تمام نیاز های شما را از طراحی واسط کاربری تا تولید اپلیکیشن ، طراحی وب سایت و تولید محتوا برای آن و بسیاری خدمات دیجیتالی دیگر از مشاوره تا اجرا را در اختیار شما قرار می دهیم.

Digital marketing and web design services

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

کلید موفقیت یک وب سایت، تلفیق عملکرد با طراحی و تجربه بصری است که کاربران شما با بواسطه آن با شما ارتباط برقرار می کنند. طراحی و تجربه بصری باید تا حد امکان ساده  و تاثیر گذار باشد. کارشناسان UI/UX آزانس پارسانا جهت برآورده کردن نیازهای تجاری خاص و همچنین نیازهای کسب و کار شما وب سایت های بهینه و زیبا را طراحی خواهند کرد. ما تجربیات نوآورانه ای را طراحی و توسعه می دهیم که مشکلات پیچیده تجاری شما را حل می کند.

طراحی سایت های واکنشگرا

داشتن یک وب سایت واکنشگرا که در هر دستگاه خوب به نظر می رسد بسیار مهم است. اگر طراحی وب سایت شما  واکنشگرا نیست، به برند خود آسیب می رسانید، ترافیک کمتری پیدا می کنید و در نهایت منجر به از دست دادن اعتبار شما می شود. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که طراحی وب سایت شما با استفاده از طرح بندی های ظریف و طراحی واکنشگرا بر روی هر پلت فرمی عالی است. ما هر طرح را سفارشی می کنیم، هر عنصر را آزمایش می کنیم و مطمئن مشویم که قبل از اجرا و بارگذاری وب سایت همه چیز کامل باشد.

مراحل تولید و طراحی وب سایت

مراحل تولید و

طراحی وب سایت

طراحی

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده تا این مرحله، ما ظاهر و محتوای سایت را تعیین می کنیم. مخاطبان هدف یکی از عوامل کلیدی است که در اینجا مورد توجه قرار گرفته می گیرد. به عنوان مثال،طراحی یک سایت با مخاطبان کودک، بسیار متفاوت از یک طراحی یک سایت مؤسسه مالی است.

تعیین استراتژی و نقشه راه

با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از مرحله اول، ابتدا ما استراتژی  و طرح را به عنوان نقشه راه با هم ترکیب می کنیم. در اینجاست که ما یک نقشه سایت را ایجاد می کنیم که شامل فهرستی از موضوعات اصلی و فرعی برای وب سایت شما است.

بررسی و نیاز سنجی

هدف شما از داشتن سایت چیست؟ آیا می خواهید اطلاعاتی را  ارائه کنید، خدمات تبلیغاتی، فروش یک محصول و … ؟

پشتیبانی و نگهداری

هنگامی که سایت شما راه اندازی می شود، به این معنی نیست که مرحله توسعه پایان یافته باشد. یکی از راه های آوردن بازدیدکنندگان مداوم به سایت شما، ارائه محتوای تخصصی و به روزرسانی محتویات و کد ها به صورت منظم است.

تست و اجرا

در این مرحله، ما جزئیات جزئی را بررسی می کنیم و وب سایت شما را آزمایش می کنیم. ما قسمت هایی مانند عملکرد کامل فرم ها و دیگر اسکریپت ها را آزمایش می کنیم، ما مسائل مربوط به سازگاری با آخرین دقیقه (تفاوت های بین مرورگرهای مختلف وب) را تست می کنیم و اطمینان حاصل کنیم که سایت شما بهینه شده است تا به درستی در آخرین نسخه های مرورگر مشاهده شود.

توسعه

توسعه مرحله ای است که وب سایت شما ایجاد می گردد. ما تمام عناصر گرافیکی را از طراحی اولیه می گیریم و با توجه به استراتژی و نقشه سایت از آنها برای ایجاد وب سایت شما استفاده می کنیم. این مرحله فقط شامل توسعه برای کامپیوترهای دسکتاپ نمی باشد بلکه ما مطمئن می شویم که سایت شما برای کاربران موبایل نیز قابل استفاده باشد تا حداکثر مخاطبان خود را مورد هدف قرار دهید.

نمونه کار های طراحی وب سایت

PORTFOLIO

طراحی وب سایت فروشگاهی کوکی موکی

طراحی وب سایت شرکتی معراج آسمان آبی

طراحی وب سایت شرکتی آبوند خراسان

برخی از مشتریان طراحی وب سایت

می خواهید با ما همکاری کنید ؟

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص طراحی سایت با ما تماس بگیرید .

817 40 386 051

داخلی 204